Prekių nėra
DN-170111 3
| Neto svoris | 5.62 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 5.93 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 270.90 g |
| Plastic (No PET) | 30.10 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |