Prekių nėra
CP900EPFCLCD 3
| Neto svoris | 7.10 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 7.80 kg |
| Palette Qty | 72 dalių |
| Plastikas (be PET) | 100.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.02 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.70 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 365.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 195.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 335.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 600.00 g |
| Integruota baterija | No |