Prekių nėra
PR1000ERT2U 3
| Neto svoris | 22.40 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 29.00 kg |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Plastikas (be PET) | 1200.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.08 m³ |
| Taros svoris (kg) | 6.60 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:4:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 530.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 560.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 275.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 5400.00 g |
| Integruota baterija | No |