Prekių nėra
PR2200ELCDSL 3
| Neto svoris | 25.50 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 26.68 kg |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Plastikas (be PET) | 180.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.07 m³ |
| Taros svoris (kg) | 1.18 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:4:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 579.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 316.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 360.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 1000.00 g |
| Integruota baterija | No |