Prekių nėra
PR750ELCD 3
| Neto svoris | 12.30 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 13.28 kg |
| Palette Qty | 46 dalių |
| Plastikas (be PET) | 80.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.04 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.98 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 486.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 272.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 283.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 900.00 g |
| Integruota baterija | No |