Prekių nėra
PR1000ELCD 3
| Neto svoris | 18.90 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 21.25 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 170 x 432 x 221 mm |
| Kitos savybės | Line-interactive UPS Topology Active PFC Compatible Automatic Voltage Regulation (AVR) Critical/Non-critical Load Outlets Surge and Spike Protection LCD Status Display USB Connectivity Port PowerPanel Management Software Tower Form Factor Energy Saving Te |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PR1000ELCD |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS Systems |
| Talpumas | 1000 VA |
| Dydžio formatas | Tower |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (Typical) 3 (Quick) h |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 g |
| Plastic (No PET) | 450.00 g |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 579.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 316.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 2.35 kg |
| TI svoris (kg) | 3.5 kg |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 4 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 16 min. |