Prekių nėra
UT1050EG 3
| Neto svoris | 6.90 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 7.05 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 95 x 307 x 220 mm |
| Kitos savybės | Line-interactive UPS Topology Automatic Voltage Regulation (AVR) LED Status Indicator Surge and Spike Protection High-speed Ethernet Data Transmission PowerPanel Management Software EMI and RFI Filtration Energy Saving Technology Generator Compatible Over |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UT1050EG |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Talpumas | 1050 VA |
| Dydžio formatas | Tower |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 6 (Typical) h |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 142 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 347.00 mm |
| Gross height (mm) | 291.00 mm |
| Gross width (mm) | 119.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.15 kg |
| TI svoris (kg) | 3.5 kg |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 14 (200W) min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 65 (60W) min. |