Prekių nėra
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.7 kg |
| Gross weight | 4.7 kg |
| Gaminio spalva | Black/White |
| Kitos savybės | Software compatibility: Eaton UPS Companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of UPS settings) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 3S 700 IEC |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| Talpumas | 420 W |
| Sertifikatas | IEC/EN 62040-1, EAC, IEC/EN 62040-2, CE |
| Dydžio formatas | Tower |
| UPS topologija | Off line |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.015484 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 3.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 112 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 245 mm |