Prekių nėra
5PX2200IRT2UG2 3
| Specialios funkcijos | Automatic Voltage Regulation (AVR) Energy efficient, reduce energy and cooling costs Delivers clean sinewave output Provides more real power (watts) to protect more equipment with a Unity power factor (VA W) LCD display for real-time status and measuremen |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 28.5 kg |
| Gross weight | 35.2 kg |
| Gaminio spalva | Black/Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5PX 2200i RT2U G2 |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| Talpumas | 2200 W |
| Sertifikatas | CE, cTUVus, EAC, Cm, UKCA, Ukr, KCC, ENERGY STAR certified |
| Dydžio formatas | Rack/Tower |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Bangų forma | Sine wave |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.107917875 m³ |
| Tare weight (kg) | 6.70 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 25.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 785 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross width (mm) | 585 mm |