Prekių nėra
DN-170094 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 19.2 kg |
| Gross weight | 19.6 kg |
| Kitos savybės | Easy-to-use LCD screen provides insight into UPS status for easy installation, configuration and operation. Various communication interfaces (RS232/USB, parallel port, SNMP slot) enable remote monitoring of the system. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OnLine UPS Modul, 1500VA/1500W |
| Gamintojo prekės serija | OnLine UPS |
| Talpumas | 1500 W |
| UPS topologija | On line |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.068915875 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 19.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 25 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross width (mm) | 595.00 mm |