Prekių nėra
UT1500EG 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.10 kg |
| Gross weight | 9.70 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 148 x 298 x 178 mm |
| Kitos savybės | Line-interactive UPS Topology Automatic Voltage Regulation (AVR) LED Status Indicator Overload Protection Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection USB Connectivity Port Configurable Alarm Energy Saving Technology Generator Compatible USB Charging Port(s) Su |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UT1500EG |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Talpumas | 1500 VA |
| Dydžio formatas | Tower |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (Typical) h |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| TI weight (kg) | 3.5 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 80 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 397.00 mm |
| Gross height (mm) | 202.00 mm |
| Gross width (mm) | 271.00 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 27 (200W) min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 90 (60W) min. |