Prekių nėra
OLS2000ERT2UA 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 19.20 kg |
| Gross weight | 23.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Palette Qty | 25 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |