Prekių nėra
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.22 kg |
| Gross weight | 11.4 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 130 x 320 x 182 mm |
| Kitos savybės | Touch LCD Display Panel. USB communication port. RJ11/RJ45 connector that provides surge protection. Boost and buck AVR for voltage stabilization. Auto restart while AC is recovering. Simulated sine wave. Off-mode charging. Cold start function. Generator |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IFP 2000 |
| Talpumas | 2000 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Volume (m3) | 0.0215124 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.18 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 409 mm |
| Gross width master carton | 407 mm |
| Gross height master carton | 303 mm |
| Net weight master carton | 22.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.857 kg |
| Paper/Pasteboard | 2180 g |
| Palette Qty | 68 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 394 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Producer | FSP |