Prekių nėra
PR2200ERTXL2U 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 34.4 kg |
| Gross weight | 38.64 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PR2200ERTXL2U |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS Systems |
| Talpumas | 2200 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.09548 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.24 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 4000 g |
| Plastic (No PET) | 240 g |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 560 mm |
| Producer | CyberPower |