Prekių nėra
| Specialios funkcijos | Automatic Voltage Regulation (AVR) Saves space with a compact design that can be installed as a tower or under a computer monitor HID-compliant USB port (cable supplied), for automatic integration with major operating systems (Windows/Mac OS/Linux) Data l |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.51 kg |
| Gross weight | 10.55 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5S 1000i |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| Talpumas | 600 W |
| Sertifikatas | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC |
| Dydžio formatas | Tower |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02627625 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 8.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Palette Qty | 66 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Producer | Eaton |