Prekių nėra
5SC1000IR 3
| Specialios funkcijos | Automatic Voltage Regulation (AVR) Delivers clean sinewave output LCD display for real-time status and measurements Reliable and affordable UPS for rack servers, networking and storage Compatible with 500 mm depth enclosures 1 slot for optional com card ( |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 15.4 kg |
| Gross weight | 19.5 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5SC 1000i Rack2U |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| Talpumas | 700 W |
| Sertifikatas | UL 1778, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC, cTUVus |
| Dydžio formatas | Rack |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.073643125 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 13.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 575 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross width (mm) | 545 mm |
| Producer | Eaton |