Prekių nėra
BP48VP2U02 3
| Specialios funkcijos | Rack/Tower Convertible Configurations Built-in charger for Extended Battery Module (EBM) Hot-swappable Batteries Metal Housing Sealed Lead-acid Batteries User-replaceable Batteries EBM Expansion Capability |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 30.00 kg |
| Gross weight | 36.60 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BP48VP2U02 |
| Gamintojo prekės serija | Extended Battery Module (EBM) |
| Dydžio formatas | Rack/Tower |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Tare weight (kg) | 6.60 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Paper/Pasteboard | 5400.00 g |
| Plastic (No PET) | 1200.00 g |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Producer | CyberPower |