Prekių nėra
BU650EG 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.80 kg |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 158 x 240 x 91.5 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BU650EG |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Talpumas | 650 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Palette Qty | 238 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 158.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 92.00 mm |
| Producer | CyberPower |