Prekių nėra
CHAMP 1K RACK - IEC 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 12.00 kg |
| Gross weight | 13.00 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 88 x 438 x 310 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CHAMP 1K RACK - IEC |
| Talpumas | 1000 VA |
| UPS topologija | On line |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 69 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Producer | FSP |