Prekių nėra
BVX700LI 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.20 kg |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 2.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 98.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 138.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |