Prekių nėra
SMT1500IC 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 24.09 kg |
| Gross weight | 26.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.63 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 11.68 kg |
| Paper/Pasteboard | 2104.00 g |
| Plastic (No PET) | 526.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 328.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross width (mm) | 590.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |