Prekių nėra
5P1150IG2 3
| Specialios funkcijos | Input: C14, Outputs: (8) C13 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 11.00 kg |
| Gross weight | 12.40 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 150 x 345 x 233 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5P1150IG2 |
| Gamintojo prekės serija | 5P Gen2 UPS |
| Talpumas | 1150 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 10.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Producer | Eaton |