Prekių nėra
Network-M3 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Network-M3 |
| Gamintojo prekės serija | Cybersecure Gigabit NETWORK-M3 Card for UPS and PDU |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Palette Qty | 915 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross width (mm) | 48.00 mm |
| Producer | Eaton |