Prekių nėra
PPS330-GR 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.30 kg |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross width (mm) | 238.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |