Prekių nėra
PS0-03E-0150-BK 3
| Išvesties galia | 2500 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.23 kg |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PS0-03E-0150-BK |
| Gamintojo prekės serija | Cable Power Strip, 3X French Outlets Quality-Grade Copper, 1.5 m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 18.00 g |
| Palette Qty | 43 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Producer | Lanberg |