Prekių nėra
PS1-03E-0300-W 3
| Išvesties galia | 2500 W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.37 kg |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PS1-03E-0300-W |
| Gamintojo prekės serija | Cable Power Strip 3M 3X French Outlets with Switch, Quality-Grade Copper |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Palette Qty | 380 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Producer | Lanberg |