Prekių nėra
CP1600EIPFCRM2U 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 12.56 kg |
| Gross weight | 13.92 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CP1600EIPFCRM2U |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS Systems |
| Talpumas | 1600 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.36 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1088.00 g |
| Plastic (No PET) | 272.00 g |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 374.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.00 mm |
| Gross width (mm) | 523.00 mm |
| Producer | CyberPower |