Prekių nėra
PR3000ERT2U 3
| Net weight | 35.62 kg |
| Gross weight | 39.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.96 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3168 g |
| Plastic (No PET) | 792 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 615.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Producer | CyberPower |