Prekių nėra
CHAMP 1K TOWER 3
| Išvesties galia | 900 W |
| Svoris | 9800 g |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9 kg |
| Gross weight | 10 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 145 x 282 x 220 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CHAMP 1K TOWER |
| Talpumas | 1000 VA |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 40 - 70 Hz |
| UPS topologija | Online UPS |
| Įvesties įtampa darbo metu (maks.) | 300 V |
| Išvesties darbo įtampa (min.) | ± 1% (Batt. Mode) V |
| Volume (m3) | 0.02790018 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Palette Qty | 62 dalių |
| Gross depth (mm) | 366 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross width (mm) | 231 mm |
| Producer | FSP |