Prekių nėra
| Specialios funkcijos | * Automatic output voltage regulation (AVR)* Rack 3.4U metal case* USB control interface* LCD display* Short circuit protection * Compatible with power generators of any brand* Surge, spike and lightning protection * Audible and visual alarms * Overcharge |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 13.04 kg |
| Gross weight | 14.9 kg |
| Kitos savybės | * Input: 220V AC ± 25%, 50Hz / 60Hz ± 10% * Output: 220V AC ± 10%, 50Hz / 60Hz ± 0.5% (on battery) * Switching time: no more than 10 ms (typically 6 ms) * Backup time: 8...20 mins (depends on the load) * Battery: sealed lead-acid 12 V / 8 Ah / 2.3 kg x 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UPS RACK-1500 Rack |
| Talpumas | 1500 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04683 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.86 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 9.69 kg |
| Plastic (No PET) | 1860.00 g |
| Palette Qty | 37 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 223 mm |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Producer | EnerGenie |