Prekių nėra
UPS-PC-1202AP 3
| Išvesties galia | 720 W |
| Specialios funkcijos | Regolazione automatica del voltaggio in output (AVR) Interfaccia USB Indicatori status del LED Protezione da corto circuiti Protezione da sovraccarichi e fulmini Allarmi sonori e visivi Protezione da sovraccaricamento e sovrascaricamento Protezione presa |
| Gylis | 38.2 cm |
| Svoris | 10.4 g |
| Plotis | 22.2 cm |
| Aukštis | 12.4 cm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.28 kg |
| Gross weight | 10 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Input: AC 220V±25%, 50Hz/60Hz ±10%Output: AC 220V±10%, 50Hz/60Hz ±0.5% (on battery)Switching time: no more than 10 msBackup time: 8...20mins (depends on the load)Battery: sealed lead-acid 12V/7Ah x 2pcsCharge time: up to 12 hoursSockets: Schuko EU type, 1 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UPS UPS-PC-1202AP |
| Pakuotės gylis | 39 cm |
| Pakuotės aukštis | 29.5 cm |
| Pakuotės plotis | 18 cm |
| Akumuliatoriaus talpa | 7 Ah |
| Baterijos technologija | Sealed Lead Acid (VR |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
| Talpumas | 1200 VA |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 90 % |
| Dydžio formatas | Tower |
| Gaminio tipas | UPS |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Reakcijos laikas | 10 ms |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 12 h |
| Maitinimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC išvesties tipai | C13 coupler, C14 cou |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 4 |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Modemo (RJ-11) prievadai | 2 |
| Išvesties maitinimo galia | 1200 VA |
| Išvesties darbo įtampa (maks.) | 220 V |
| Įvesties įtampa darbo metu (maks.) | 220 V |
| Įvesties darbo įtampa (min.) | 220 V |
| Išvesties darbo įtampa (min.) | 220 V |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Volume (m3) | 0.020709 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 395 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 20 kg |
| Tare weight master carton | 0.768 kg |
| TI weight (kg) | 7.16 kg |
| Plastic (No PET) | 720.00 g |
| Palette Qty | 76 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 2-20 min. |
| Producer | EnerGenie |