Prekių nėra
VP700ELCD 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 5.76 kg |
| Gross weight | 6.34 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 100 x 260 x 227 mm |
| Kitos savybės | Line-interactive UPS Topology Generator Compatible Automatic Voltage Regulation (AVR) High-speed Ethernet Data Transmission Surge and Spike Protection PowerPanel Management Software Energy Saving Technology Simulated Sine Wave Output LCD Status Display US |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VP700ELCD |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Talpumas | 390 W |
| Dydžio formatas | Tower |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (Typical) h |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.015395127 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 2 kg |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 76 g |
| Palette Qty | 112 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 341 mm |
| Gross height (mm) | 149 mm |
| Gross width (mm) | 303 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 1 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 10 min. |
| Producer | CyberPower |