Prekių nėra
ELP650DIN 3
| Specialios funkcijos | Convenient extra-flat design for easy installation in any office environment Automatic Voltage Regulation (AVR) High performance surge-protection device compliant with IEC 61643-11 standard Data line protection to ensure that the internet line (including |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 6.8 kg |
| Gross weight | 7.7 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ellipse PRO 650 DIN |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| Talpumas | 400 W |
| Sertifikatas | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC |
| Dydžio formatas | Tower |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 4 |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.017199 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 5.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 100 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Producer | Eaton |