Prekių nėra
OR600ERM1U 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 8.00 kg |
| Gross weight | 8.64 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 433 x 235 x 44 mm |
| Kitos savybės | Line-interactive UPS Topology Simulated Sine Wave Output Overload Protection Surge and Spike Protection Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection USB Connectivity Port SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional) Energy Saving Technology Automatic Volta |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | OR600ERM1U |
| Gamintojo prekės serija | Smart App UPS Systems |
| Talpumas | 360 W |
| Dydžio formatas | Rack |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (Typical) h |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.64 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 20.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Palette Qty | 67 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 525.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 4 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 13 min. |
| Producer | CyberPower |