Prekių nėra
9SX3000IR 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 26.50 kg |
| Gross weight | 26.70 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 9SX 3000i Rack2U |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| Talpumas | 2700 W |
| Sertifikatas | IEC/EN 62040-1, UL 1778, IEC/EN 62040-2, CE, cULus Listed, EAC |
| Dydžio formatas | Rack |
| UPS topologija | On line |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 20.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 780.00 mm |
| Producer | Eaton |