Prekių nėra
ELP1600DIN 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 11.30 kg |
| Gross weight | 11.80 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ELP1600DIN |
| Gamintojo prekės serija | Ellipse PRO UPS DIN |
| Talpumas | 1600 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 9.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 85 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Producer | Eaton |