Prekių nėra
VALUE2200EILCD 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 14.50 kg |
| Gross weight | 15.68 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 140 x 326 x 180 mm |
| Kitos savybės | Line-interactive UPS Topology Simulated Sine Wave Output Surge and Spike Protection LCD Status Display Tower Form Factor Energy Saving Technology Automatic Voltage Regulation (AVR) Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection PowerPanel Management Software |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VALUE2200EILCD |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Talpumas | 2200 VA |
| Dydžio formatas | Tower |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (Typical) h |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.18 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| TI weight (kg) | 3.5 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Palette Qty | 62 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 289.00 mm |
| Gross height (mm) | 218.00 mm |
| Gross width (mm) | 443.00 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 1 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 7 min. |
| Producer | CyberPower |