Prekių nėra
VP1600ELCD 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 10.42 kg |
| Gross weight | 11.27 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 100 x 355 x 281 mm |
| Kitos savybės | Line-interactive UPS Topology Generator Compatible Automatic Voltage Regulation (AVR) High-speed Ethernet Data Transmission Surge and Spike Protection PowerPanel Management Software Energy Saving Technology Simulated Sine Wave Output LCD Status Display US |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VP1600ELCD |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Talpumas | 1600 VA |
| Dydžio formatas | Tower |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (Typical) h |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 246 mm |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.896 kg |
| TI weight (kg) | 3.5 kg |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Palette Qty | 63 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 384.00 mm |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 2 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 11 min. |
| Producer | CyberPower |