Prekių nėra
BR700ELCD 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 5.30 kg |
| Gross weight | 6.05 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BR700ELCD |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Talpumas | 700 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 165 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 23.00 mm |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Producer | CyberPower |