Prekių nėra
SMC1000IC 3
| Specialios funkcijos | Ideal for entry-level servers, networks, retail POS, business VOIP and desktops Automatic voltage regulation maintains output voltage at acceptable user-selectable levels |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 17.27 kg |
| Gross weight | 19.55 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SMC1000IC |
| Gamintojo prekės serija | APC Smart-UPS C |
| Talpumas | 1000 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.28 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 6.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 1824.00 g |
| Plastic (No PET) | 456.00 g |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 376.00 mm |
| Gross height (mm) | 595.00 mm |
| Gross width (mm) | 328.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |