Prekių nėra
BV650I-GR 3
| Specialios funkcijos | LED display allows easy reading of device status and power conditions Cold start function allows the UPS to restart even when there is no power source AVR corrects voltage fluctuations to ensure reliable power supply |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.50 kg |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BV650I-GR |
| Gamintojo prekės serija | APC Easy UPS |
| Talpumas | 650 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 1.84 kg |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Palette Qty | 137 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 237.00 mm |
| Gross height (mm) | 373.00 mm |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |