Prekių nėra
BVX900LI-GR 3
| Specialios funkcijos | AVR corrects voltage fluctuations to ensure reliable power supply LED display allows easy reading of device status and power conditions Cold start function allows the UPS to restart even when there is no power source |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 6.00 kg |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BVX900LI-GR |
| Gamintojo prekės serija | APC Easy UPS |
| Talpumas | 900 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 2.59 kg |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 82 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |