Prekių nėra
BX1200MI 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.60 kg |
| Gross weight | 8.60 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BX1200MI |
| Gamintojo prekės serija | APC Back-UPS, Tower, 6x IEC C13 sockets, AVR |
| Talpumas | 1200 VA |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 230 V |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 2.68 kg |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 25 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 297.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |