Prekių nėra
HTSF150.CEL 3
| Išvesties galia | 120 W |
| Neto svoris | 2.76 kg |
| Spalva | Black |
| Galingumas | 30 W |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 3.629 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HT-SF150 |
| Gamintojo prekės serija | 2 ch Single Sound bar |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 4.2 |
| Belaidis ryšys | No |
| Garsiakalbių kiekis | 1 x 2.0 ch speaker, 1 x bar speaker |
| Montuojamas prie sienos | Taip |
| HDMI išvestis | 1 (ARC) |
| Nešiojamas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.869 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 780.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 960.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |