Prekių nėra
QD35 Black 3
| Neto svoris | 2.64 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 3.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 133 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 141.70 mm |
| Gross height (mm) | 164.80 mm |
| Gross width (mm) | 277.80 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.40 kg |