Prekių nėra
NCS-1635 3
| Medžiaga | ABS + metal |
| Spalva | Silver/Black |
| Jungties tipas | USB minijack 3.5 mm |
| Tipas | Gaming Speakers |
| Frequency Response | 120-20.000 Hz |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.24 kg |
| Gross weight | 1.34 kg |
| Kitos savybės | Special Bass reflex function, the speakers generate a greater number of low tones whilst reducing distortions at higher volumes The sound is distortion-free even at the high volume RGB backlight system RGB illumination effect Power supply: USB-A |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Helium 100BT RGB |
| Gamintojo prekės serija | Computer Speaker |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | Wired/Wireless |
| Garsumo reguliavimas | Panel |
| RMS nominalioji galia | 10 W |
| Nešiojamas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.006656775 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 260 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 227 mm |
| Gross width (mm) | 255 mm |