Prekių nėra
T5 Black 3
| Specialios funkcijos | 8' Speaker Driver for distortion-free bass Low pass filter with 38Hz frequency response Reduced acoustic resonance with MDF enclosure Automatic standby to conserve power Adjustable Bass and Frequency Bandwidth |
| Spalva | Black |
| Jungties tipas | Stereo RCA in, Stereo RCA out |
| Garsiakalbio tipas | Active |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 11.007 kg |
| Gross weight | 13.4 kg |
| NFC features | No |
| Kitos savybės | Noise level: ≤25dB(A) Frequency response: 38Hz~200Hz Signal-to-noise-ratio: ≥85dB (A) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T5 |
| Gamintojo prekės serija | Powered Subwoofer |
| „Bluetooth“ | No |
| Dėžės turinys | T5, Power Cable, 3.5mm RCA cable, RCA RCA cable |
| Ryšio technologija | Wired |
| Garsiakalbių kiekis | 1 |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio dydis | 8 col. |
| Nešiojamas | No |
| Žemų dažnių garsiakalbio matmenys (P x G x A) | 278 x 336 x 300 mm |
| Įvesties jautrumas | 50 mV |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06514812 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.393 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Paper/Pasteboard | 2293 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Total power | 70 W |
| Gross depth (mm) | 438 mm |
| Gross height (mm) | 402 mm |
| Gross width (mm) | 370 mm |
| Producer | Edifier |