Prekių nėra
M601DB black 3
| Dažnių diapazonas | R/L: 140Hz-20k SW: 50Hz-170 Hz |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 11.694 kg |
| Gross weight | 14.5 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Powerful wireless subwoofer Built-in Class-D amplifier and Digital Signal Processing (DSP) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M601DB |
| Gamintojo prekės serija | Speaker |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | V5.1 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Įvesties tipas | AUX: R/L: 450±50mV SW: 250±20mV Line in: R/L: 550±50mV SW: 250±20mV Optical/Coazial: R/L: 400±50mFFs SW: 250±20mFFs Bluetooth: R/L: 500±50mFFs SW: 250±20mFFs |
| Valdoma nuotoliniu būdu | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0991462 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.806 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Paper/Pasteboard | 2606 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross width (mm) | 428 mm |
| Ferrous metals | 800.00 g |
| Producer | Edifier |