Prekių nėra
R2000DB brown 3
| Maitinimas | 100V-240V W |
| Gylis | 28.9 cm |
| Spalva | Brown |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
| Svoris | 9.72 g |
| Plotis | 17.4 cm |
| Aukštis | 25.2 cm |
| Dažnių diapazonas | 55 - 20000 Hz |
| Varža | 4 Ω |
| Galingumas | 24Wx2 + 36Wx2 (DRC On) W |
| Korpuso medžiaga | Wood |
| Jungties tipas | 3.5mm/Bluetooth/Optical/Coaxial |
| Tipas | Bluetooth speaker |
| Garsiakalbio tipas | 2.0 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.731 kg |
| Gross weight | 10.45 kg |
| Matmenys (P x G x A) | Active: 174x289x252mm, Pasive: 174x289x238 mm mm |
| Kitos savybės | Active bookshelf speaker with Bluetooth pairing capability for music playback,5 inch bass driver with Aluminum diaphragm and 1 inch tweeter driver,Optical and dual RCA inputs for connectivity to multiple audio sources,Class D amplifier system with Digital |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | R2000DB |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Įvesties tipas | RCA, Optical, Bluetooth |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Maitinimo tipas | 100V-240V |
| Tvarkyklės įtaisas | Tweeter: 19mm silk dome tweeter, Bass: 4 inch (116mm) mm |
| Rankinis nuotolinis valdymas | Taip |
| Jungtis(-ys) | Optical / Coaxial |
| Valdoma nuotoliniu būdu | Taip |
| RMS nominalioji galia | 120 W |
| Garsiakalbių kiekis | 2 |
| Signalo ir triukšmo santykis (SNR) | 85 dB |
| Bendras harmoninis iškraipymas (THD) | 0.5 % |
| Nuotolinio valdymo tipas | IR |
| Kanalų atskyrimas | 45 dB |
| Aukštų dažnių garsiakalbio dydis | 2.5 cm |
| Nešiojamas | No |
| Aukštų dažnių garsiakalbis | Taip |
| Stiprintuvas | Integruotas |
| Rekomenduojamas naudojimas | Speaker set unit |
| Diskų kiekis | 2 |
| Belaidė technologija | Bluetooth |
| Aukštų dažnių garsiakalbių skaičius | 1 |
| Aukštų dažnių siųstuvo dydis | 2.54 cm |
| Išorinio garsintuvo aukštųjų dažnių garsiakalbio dydis | 1 col. |
| Palydovinių garsiakalbių RMS galia | 2 x 60 W |
| Garsiakalbio sąsajos tipas | RCA |
| Žemųjų dažnių garsiakalbis | No |
| Garsiakalbio vieta | Tabletop/bookshelf |
| Aukštų dažnių reguliavimas | Taip |
| Žemų tonų reguliavimas | Taip |
| Tinkamas naudoti lauke | No |
| Stiprintuvo klasė | D |
| Vidutinės klasės disko dydis | 13.3 cm |
| Kūginio disko medžiaga | Silc |
| Vidutinių dažnių garsiakalbių skaičius | 1 |
| Vidutinio kaupiklio dydis | 13.3 cm |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Volume (m3) | 0.04703828 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 600 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Net weight master carton | 20.9 kg |
| Tare weight master carton | 1.87 kg |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 119.00 g |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Total power | 120 W |
| Gross depth (mm) | 292 mm |
| Gross height (mm) | 362 mm |
| Gross width (mm) | 445 mm |
| Producer | Edifier |