Prekių nėra
EM-JA030-SB 3
| Spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.3 kg |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Kitos savybės | The Get Together 2 Bluetooth Speaker delivers exceptional audio clarity and unmatched sound experience. With a 20-hour battery life, quick-charge technology and an optional multi-pair mode, this innovative Marley must-have promises non-stop sounds. Dust-p |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Get Together 2 Speaker |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Nešiojamas | Taip |
| Peržiūros trukmė | 20 h |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.09 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Palette Qty | 62 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Producer | Marley |